Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gadżety reklamowe dla firm z nadrukiem

Podczas budowania własnej marki nie należy pomijać indywidualnych gadżetów reklamowych dla firm. Jeżeli są one we właściwy sposób przemyślane oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów (jak np. oferowane przez nas gadżety reklamowe z logo), wówczas stają się nieocenioną pomocą w skutecznej promocji każdej firmy. Mówiąc o zaletach reklamowych gadżetów, takich jak gadżety reklamowe z nadrukiem, nie sposób nie wspomnieć o niedużych nakładach finansowych. Oznacza to, że gadżety firmowe z własnym nadrukiem są znacznie tańsze niż ulotki, czy też billboardy, a mogą być równie efektywne.

Cyfrowa stacja pogodowa Cyfrowa stacja pogodowa
Cena: 48,28 zł
Kalkulator Kalkulator
Cena: 31,17 zł
Kalkulator THINNY Kalkulator THINNY
Cena: 5,82 zł
Notatnik 100 kartek Notatnik 100 kartek
Cena: 9,69 zł
Notatnik A5 Notatnik A5
Cena: 26,01 zł
Notatnik Sheen Notatnik Sheen
Cena: 12,90 zł
Notes A5 ATTENDANT Notes A5 ATTENDANT
Cena: 13,74 zł
Notes A5 Carbon Notes A5 Carbon
Cena: 49,90 zł
Notes A5 SPECTRUM Notes A5 SPECTRUM
Cena: 9,08 zł
Notes CITY Notes CITY
Cena: 11,04 zł
Notes CLASSIC EXECUTIVE Notes CLASSIC EXECUTIVE
Cena: 29,13 zł
Teczka konferencyjna Teczka konferencyjna
Cena: 21,91 zł
 

Gadżety firmowe z własnym nadrukiem to opłacalna inwestycja

Produkcja gadżetów firmowych z logo, czy też gadżetów firmowych z nadrukiem, w porównaniu do reklamy telewizyjnej, czy internetowej, jest naprawdę tania. Natomiast cena związana z zaledwie kilkudniową kampanią w social media, czy też wyszukiwarce Google jest co najmniej kilkukrotnie wyższa, niż gadżety dla firm. Dzięki temu na zakup gadżetów firmowych mogą pozwolić sobie nie tylko wielkie korporacje, ale również małe przedsiębiorstwa poszukujące skutecznych i niedrogich form reklamy.

Gadżety reklamowe z logo – dlaczego warto je mieć?

Poza korzystną ceną gadżetów promocyjnych dla firm, warto również dodać, że dają one możliwość jej promocji przez wiele tygodni lub nawet miesięcy. Wysokiej jakości gadżet reklamowy nie tylko wpływa na większą rozpoznawalność danej marki, ale także umożliwia zapoznanie klienta z produktami, jakie oferuje firma. Jest to zaledwie niewielka część zalet, jakimi charakteryzują się tworzone przez nas gadżety z logo firmy. Nic więc dziwnego, że na ich nabycie decyduje się coraz więcej osób.

Sklep jest w trybie podglądu
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe