Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Parasole reklamowe z nadrukiem filmowym

Doby gadżet to praktyczny gadżet, dlatego też poszerzyliśmy swoją ofertę o wytrzymałe i eleganckie parasole z nadrukiem firmowym. Wystarczy bowiem nanieść dowolny tekst reklamowy lub też sam logotyp, by zwyczajny parasol zamienił się w unikalny i, co najważniejsze, praktyczny gadżet reklamowy. Szeroki wybór różnorodnych modeli oraz kolorów sprawia, że każdy z naszych Klientów z pewnością znajdzie produkt idealnie dopasowany do wszystkich jego potrzeb oraz wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Aluminiowy parasol 23" Aluminiowy parasol 23"
Cena: 29,60 zł
Automatyczny parasol Automatyczny parasol
Cena: 69,25 zł
Automatyczny parasol Automatyczny parasol
Cena: 43,07 zł
Automatyczny parasol Automatyczny parasol
Cena: 58,75 zł
Automatyczny parasol Automatyczny parasol
Cena: 42,58 zł
Automatyczny parasol Automatyczny parasol
Cena: 37,67 zł
Automatyczny parasol CANCAN Automatyczny parasol CANCAN
Cena: 33,77 zł
  • nowość
Automatyczny parasol JUBILEE Automatyczny parasol JUBILEE
Cena: 50,31 zł
  • nowość
Automatyczny parasol LIMBO Automatyczny parasol LIMBO
Cena: 18,75 zł
  • nowość
 

Parasole z nadrukiem firmowym w korzystnych cenach

Parasole firmowe pomagają zapamiętywać nie tylko logo danej firmy, ale również jej kolorystykę oraz inne elementy charakterystyczne. To właśnie dzięki tym niepozornym gadżetom utrwala się pozytywny obraz powiązany z konkretną marką. Wręczanie ich jak największej liczbie osób zwiększa prawdopodobieństwo skorzystania z usług danej firmy przez osoby obdarowane. W tym miejscu warto podkreślić, iż gadżety takie jak parasole reklamowe nie wymagają dużych nakładów finansowych, a przynoszą jednocześnie ogromne korzyści.

Podczas budowania własnej marki nie należy pomijać indywidualnych gadżetów reklamowych, takich jak parasole z nadrukiem firmowym. Jeżeli są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, wówczas stają się nieocenioną pomocą w skutecznej promocji każdej firmy. Dlatego też każdą osobę chcącą zaopatrzyć się w eleganckie parasole reklamowe, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Sklep jest w trybie podglądu
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe